Adguard Web Filter Reklam Engelleme

yorumsuz
1.441
Adguard Web Filter Reklam Engelleme

Adguard Web Filter, reklamlardan sıkılanlar için en ideal programlardan bir tanesidir. Tüm tarayıcılar üzerinde istisnasız çalışabilen program, reklamlardan ve açılır pencerelerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir sayfa üzerine gelip bilgiye ulaşmak istediğinizde karşınıza çıkan ilk şey reklamlardır. Herhangi bir yere yanlışlıkla dokunduğunuzda ise zaman kaybetmeden farklı bir açılır pencere devreye girmektedir. Bu gibi durumlardan rahatsız olanlar için Adguard Web Filter ideal bir programdır.

Adguard Web Filter Özellikleri

İnternet kullanıcılarının gezdikleri sitelerde karşılarına çıkabilecek tüm reklamları engelleyen Adguard Web Filter, reklam engelleme programı olarak bilinmektedir. Dakikalarca reklamlarla mücadele etmenize gerek kalmadan bu program sayesinde istediğiniz adrese ulaşabilmeniz mümkündür.

Explorer’den Mozilla’ya kadar en bilinen tarayıcılarda işe yarayan reklam engelleme uygulaması aynı zamanda Orca, Flock gibi nadir kullanılan tarayıcılar için de işe yaramaktadır.

Adguard Web Filter basit ve sade bir ara yüze sahip olan program aynı zamanda güvenli ve son derece hızlı bir internet gezintisi sunmaktadır. Programı kullanmaya başladığınızda herhangi bir yavaşlama veyahut engelleme ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın